Av Sitesi | Türkiye'nin Av Videoları Sitesi
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Huğlu Nitro Beast Tanıtımı

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Üzgünüz, Sadece kayıtlı kullanıcılar oynatma listeleri oluşturabilir.
URL


Ekleme Tarihi by Eyüp Bahadır - Kategori: Yerli Av tüfekleri
15,252 İzlenme

Açıklama

Neden Nitro Beast ? Nitro beast çalışma sistemi itibariyle ne gazlı sisteme ne de döner mekanizmalı kinetik sisteme benzememektedir.

Huğlu Av Tüfekleri Kooperatifi olarak enerji aktarmalı sistem olarak adlandırdığımız ve sistem patenti firmamıza ait olan Nitro beast dünyada benzeri olmayan bir yarı otomatik av tüfeği olarak bir takım avantajlara sahiptir.

Gaz basıncı ile çalışmadığı için tesirli menzili daha uzundur.

Piston ve gaz odası gibi parçaların bulunmaması,dolayısıyla tüfekte tutukluk yapabilecek bu parçalardaki kirlenme olmayacağı için genel temizlik haricinde sık ve hassas temizlik gerektirmemektedir.

Bu özelliklerin yanısıra herhangibir ayar ve değişikliğe gerek olmadan en az gazlı sistem kadar seri atış performansına sahiptir.

Nitro beast 24 gram ile fişek seçmeksizin sorunsuz atış yapabildiği gibi yüksek gramajlı fişeklerle de oldukça iyi atışlar yapabilmektedir.

Bu atışları hiçbir ayar veya parça değişikliği olmaksızın gerçekleştirmektedir. Ayrıca bu modelimiz her türlü hava şartlarında ve tüm atış pozisyonlarında sorunsuz bir çalışma kabiliyetine sahiptir.

Etiketler: Nitro Beast

Yorum Yazın

Yorumlar

  • hüseyin acembekiroğlu Ekleme Tarihi reklamınız çok güzel,estetik görünüm çok iyi,ancak av sahasındaki performansı ile ilgili bir açıklama bekliyoruz.
RSS